Gairės

RINKOS AKCIJOS LTD

RIMTA PASTABA VISIEMS MUSU PREKYBININKAMS / LANKYTOJAMS
Covid-19 buvo labai rimta pandemija, ir mums buvo duotos griežtos gairės, kaip valdyti mūsų automobilių bagažinių pardavimus. Kiekvienas iš jūsų privalo laikytis gairių, nėra jokių išimčių. Jei nenorite laikytis gairių, apsilankykite mūsų automobilių bagažinių išpardavimuose.

Šios gairės bus taikomos visose mūsų svetainėse, kai vėl pradėsime pardavinėti automobilių bagažines nuo 2020 m. Birželio 18 d.

  1. Veido kaukes privalo dėvėti visi. Tokį galite įsigyti atvykę.
  2. Reikėtų kuo labiau laikytis 2 metrų taisyklės.
  3. Pardavimų svetainėje veiks vienpusė sistema. Prašome vadovautis vienpusiais ženklais.
  4. Pirkėjai neleidžiami į pardavimo vietą, kol nepranešė vadovybė ar teisėjas. Sudarysite tvarkingą eilę pagal 2 metrų taisyklę.
  5. Sanitarinių įrenginių stotys bus lengvai prieinamos viso pardavimo metu, naudokite jas.
  6. Kai lankotės mūsų automobilių bagažinių parduotuvėse, prašome parodyti pagarbą mūsų teisininkams ir administracijos bei tualetų palydovams. Tas, kuris nerodo pagarbos (laikydamasis mūsų rekomendacijų ir ženklų), bus paprašytas palikti.

Atminkite, kad teisėjai yra čia, kad padėtų!

VISI PREKYBAI IR AUTOMOBILIŲ APSAUGININKAI PRAŠOME:
Prašome su savimi nešiotis rankšluosčio valymo įrenginį ir kiek įmanoma vadovautis 2 metrų taisykle.
Jūs, kaip pardavėjas, prekybininkas ar automobilio paleidėjas, PRIVALOTE išvalyti aplink savo kioskelį ir automobilį po prekybos ir sudėti visas šiukšles į lauką apačioje. Jei jums reikia pagalbos, tiesiog paprašykite maršalo. Svetainėje veiks vaizdo stebėjimas, o visiems, kurie palieka atliekas, bus draudžiama prekiauti mūsų automobilių bagažinėmis, o jūsų informacija gali būti perduota kitiems automobilio bagažinės organizatoriams.

PASTABA: Rinkos Akcijos Limited pasilieka teisę neleisti visiems įeiti į mūsų parduodamas automobilių bagažines.