Wytyczne

PROMOCJE RYNKOWE LTD

POWAŻNA UWAGA DLA WSZYSTKICH NASZYCH HANDLOWCÓW / ODWIEDZAJĄCYCH
Covid-19 był bardzo poważną pandemią i otrzymaliśmy surowe wytyczne dotyczące obsługi sprzedaży bagażników samochodowych. Każdy z was musi przestrzegać wytycznych, nie ma wyjątków. Jeśli nie chcesz przestrzegać wytycznych, nie odwiedzaj naszej oferty sprzedaży bagażników samochodowych.

Poniższe wytyczne będą obowiązywać w naszych witrynach, gdy ponownie otworzymy sprzedaż bagażników samochodowych od 18 czerwca 2020 r.

  1. Wszyscy muszą nosić maski na twarz. Możesz kupić jeden przy wejściu.
  2. Należy stosować się do zasady 2 metrów.
  3. W miejscu sprzedaży będzie działał system jednokierunkowy. Postępuj zgodnie ze znakami jednokierunkowymi.
  4. Kupujący nie mogą przebywać na stronie sprzedaży, dopóki nie zostaną powiadomieni przez kierownictwo lub marszałka. Utworzysz uporządkowaną kolejkę zgodnie z zasadą 2 metrów.
  5. Stacje dezynfekcji będą dostępne przez całą sprzedaż, prosimy o korzystanie z nich.
  6. Gdy odwiedzasz naszą ofertę sprzedaży bagażników samochodowych, prosimy o okazanie szacunku naszym marszałkom, kierownictwu i pracownikom toalet. Każdy, kto nie okaże szacunku (przestrzegając naszych wytycznych i naszych znaków) zostanie poproszony o odejście.

Pamiętaj, że marszałkowie są tutaj, aby ci pomóc!

WSZYSTKIE HANDLOWCY I BUTY SAMOCHODOWE PROSZĘ PAMIĘTAĆ:
Prosimy o zabranie ze sobą ręcznego środka dezynfekującego i przestrzeganie zasady 2 metrów w miarę możliwości.
Jako sprzedawca, handlowiec lub sprzedawca samochodów MUSISZ posprzątać stoisko i samochód po wymianie i umieścić wszystkie śmieci w skrzyni na dole pola. Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu zapytaj marszałka. Witryna będzie monitorować wideo, a każdy, kto zostawi śmieci, zostanie wykluczony z całej sprzedaży bagażników samochodowych, a twoje informacje mogą zostać przekazane innym organizatorom bagażników samochodowych.

UWAGA: Promocje rynkowe Ograniczone zastrzegają sobie prawo do odmowy każdemu wstępu do naszej sprzedaży bagażników samochodowych.